Türkiye Madencilik Kongresi ve Fuarı’na Bronz Sponsorluk Desteği

Homepage Türkiye Madencilik Kongresi ve Fuarı’na Bronz Sponsorluk Desteği

Türkiye Madencilik Kongresi ve Fuarı’na Bronz Sponsorluk Desteği

Polyak Eynez’in sponsor katılımcılar arasında yer aldığı, Ankara’da ilk kez düzenlenen Türkiye Madencilik Kongresi ve Fuarı 11-13 Ekim tarihlerinde, ATO Congresium’da gerçekleşti.

EIF World Energy Congress & Expo tarafından düzenlenen ve 3 gün süren etkinlikte, açılan şirket standımızı onlarca sektör ilgilisi ziyaret ederken, Ankara’da bulunan üniversitelerin Mühendislik Fakültesi öğrencileri de Polyak Eynez standına büyük ilgi gösterdi.

Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu (TENMAK) Başkanı Prof. Dr. Abdulkadir Balıkçı, beraberindeki Kongre Yürütme Kurulu Başkanı Av. Çiğdem Dilek, TİM Maden Sektör Kurulu ve İMİB Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Çetinkaya şirket standını ziyaret ederek kongre ve fuar organizasyona şirket olarak verilen destek ve yapılan katkıdan ötürü teşekkür etti.

Ziyaretçiler ve öğrenciler, şirketimizin yürüttüğü çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi alırken, şirketimizdeki staj, eğitim ve çalışma programları hakkında ki sorularına cevap buldular.

Kongre’nin 3. Gününde, gerçekleşen “Madenlerde Ar-Ge Çalışmaları, İnovasyon, Otomasyon ve Teknolojik Ekipmanlar” konulu oturumda, Şirketimiz Genel Müdür Baş Yardımcısı Eray Şen tarafından bir sunum gerçekleştirildi.

Şen, yaptığı sunumda, şirketimiz tarafından yürütülen Ar-Ge, inovasyon ve otomasyon çalışmaları ile yapay zekâ projeleri ve teknolojik yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.

Kongre organizasyonu tarafından, Polyak Eynez’e, Kongre’ye verdiği destek ve katkılardan ötürü plaket takdim edildi.

Saygılarımızla.                                

Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik San. Tic. A.Ş.