Polyak Eynez Çin Kömür ve Madencilik Fuarı’na Katıldı

Homepage Polyak Eynez Çin Kömür ve Madencilik Fuarı’na Katıldı

Polyak Eynez Çin Kömür ve Madencilik Fuarı’na Katıldı

Polyak Eynez, Çin’in başkenti Pekin’de 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenen, dünyanın en büyük 5 Fuarı arasında gösterilen, Çin Kömür ve Madencilik Fuarı’na katıldı.

Türkiye Kömür Üreticileri Derneği (KÖMÜRDER) tarafından organize edilen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah TANCAN başkanlığındaki 7 kişilik Bakanlık heyeti ve KÖMÜDER Başkanı ve Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Polat ile Dernek üyesi 50 kömür şirketi fuara katılırken, Polyak Eynez de Genel Müdür Baş Yardımcısı Eray Şen liderliğinde 6 kişilik teknik ekip ile heyette yer aldı.

Aralarında Amerika, Almanya’nın da olduğu 20’den fazla ülkenin katıldığı Fuarda Çin bölgesinde, kömür üreticileri için ekipman üreten, Ar-Ge ve inovasyon projeleri sunan 750’den fazla firma stant açarak ürün ve projelerini sergilediler.

Çin hükümetinin kömür teknoloji enstitüsü SSTC, Türk heyetine ayrı bir sunum gerçekleştirerek, yönlendirmeli sondaj, şeffaf jeoloji ve maden üretim noktasında insansız çalışma prensipleri hakkında bilgiler verdi.

Saygılarımızla.

 

Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik San. Tic. A.Ş.