Genel Müdürümüz Serkan Bahçekapılı’nın Yenil Yıl Mesajı

Homepage Genel Müdürümüz Serkan Bahçekapılı’nın Yenil Yıl Mesajı

Genel Müdürümüz Serkan Bahçekapılı’nın Yenil Yıl Mesajı

Polyak Eynez A.Ş. Genel Müdürü Serkan Bahçekapılı’nın yeni yıl nedeniyle yayımladığı kutlama mesajı;

“Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2023 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken içimizdeki büyük umutlar ve beklentilerle hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.

Madencilik mesleğinin olmaz ise olması emek ve alın teridir. Büyük bir özveri ve fedakârlık gerektiren bu mesleğin sahibi olan madenciler şükran, minnet ve saygıyı her zaman hak etmişlerdir. Ve bunu 2023 yılında Hatay’da ve Kahramanmaraş’ta meydana gelen yüreklerimize ateş düşüren deprem felaketleri sonrası bir kez daha tüm dünya görmüştür.

Enerji bağımsızlığının temel koşulu olan enerjide yerli kaynak kullanımı için yerli kömür başta olmak üzere gün yüzüne çıkarılacak her bir cevher için akıtılan tek bir damla alın teri paha biçilmez bir değerdir.

İşletmemizin 10. Yılını kutlayacağımız bu yılda da alın terimizle, emeğimizle, iş sağlığı ve güvenliği temel değeri altında, çevre ve insan odağında faaliyetlerimizi sürdürürken, bilim ve teknolojinin gerektirdiği tüm standart ve donamımlar ile Türk madenciliğini hak ettiği yere getirmek için çalışmaya üretmeye devam edeceğiz. 

Sağlıklı, güvenli, bereketli, mutlu bir yeni yıl temennisiyle yerin altından geleceğe umut olan, emek ve alın terinin simgesi olan tüm madencilerimizin, çalışma arkadaşlarımın ve çok kıymetli ailelerinin yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Saygılarımızla.

Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik San. Tic. A.Ş